Günümüzde artık birçok firma sınırlarını genişleterek ülkenin dışına çıkmak ve yurtdışına hatta tüm dünyaya ürün ve hizmet satmak istemektedir ancak bunun için desteğe ihtiyaç duymaktadır. İhtiyacınız olan hizmet ihracat danışmanlığı, ithalat danışmanlığı, yurtdışı satış danışmanlığı vs. ne olursa olsun söz konusu yurtdışıysa İşim Gelişiyor Danışmanlık olarak Dış Ticaret Danışmanlık hizmetlerimizle sizi yurtdışına taşıyoruz.

Dış ticaret departmanınız olmadan ihracat yapmak için destek arıyorsanız, İşim Gelişiyor Danışmanlık olarak, alanında uzman ekibimizle, ihracat ve ithalat ile ilgili süreçlerinizde, firmanızın dış ticaret departmanı gibi hizmet veriyoruz.

Dış ticaret departmanı oluşturarak ihracat yapmayı planlıyorsanız, yurt dışı pazar araştırmasından satışın tamamlanmasına kadar tüm süreçlerin kurulması ve yönetilmesinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

İhracat yapmayan firmaları ihracat yapar hale getirmek, ihracat yapan firmaların ihracat hacmini artırmak amacıyla Dış Ticaret Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.