İşim Gelişiyor Danışmanlık, ulusal ve uluslararası pazarda büyümek isteyen KOBİ’lere, hibe ve teşvik danışmanlığını, iş geliştirme bakış açısıyla sunabilen, alanında deneyimli ekibiyle, ileri teşvik danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır.

Müşterilerimizin büyüme sürecindeki alternatif finans ihtiyaçlarına, farklı kurum ve kuruluşlardan, en uygun ve hızlı program başvurularını tespit ederek, şeffaf, sürdürülebilir ve en önemlisi uygulanabilir çözümler üretiyoruz.

İşim Gelişiyor Danışmanlık’ı benzerlerinden ayıran en önemli unsur, standart uygulama ve teorik araçlara göre değil, işletmelerin yapısına, yönetim tecrübesine, hedeflerine ve kaynaklarına göre dinamik ve uygulanabilir danışmanlık hizmetini, iş geliştirme bakış açısıyla, sonuç odaklı sunabiliyor olmasıdır.

Melike Ergün
Melike ErgünKurucu Ortak
Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Melike ERGÜN, 2009 yılından bu yana sürdürmekte olduğu start up girişimcilere “Marka Yaratma ve Geliştirme” konularında danışmanlık sürecine Proje Yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmetini de ekleyerek kariyerine devam etmiştir.

Detaylı Profil için Tıklayınız!

Esat Kurt
Esat KurtKurucu Ortak
Kara Harp Okulu Yönetim Ana Bilim Dalı’ndan Lisans eğitimini tamamlayan Esat KURT, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Uluslararası Kalite Yönetimi’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Halen Atatürk Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde doktora eğitimine tez aşamasında devam etmektedir.

Detaylı Profil için Tıklayınız!

Çözüm Ortaklarımız

PriceBeam Pricing Research

PriceBeam Pricing Research
https://www.pricebeam.com/

Anık Hukuk & Danışmanlık

Anık Hukuk & Danışmanlık
https://www.anik.av.tr

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Alev Yetgin

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Alev Yetgin