Hibe ve teşvik süreci, mevzuatın karmaşıklığı ve çok sık değişikliğe uğraması sebebiyle profesyonel takip gerektiren bir iştir. Etkin bir fizibilite yapmadan, hibe ve teşviklere başvuru size hem zaman hem de para kaybettirecektir. İş geliştirme yetkinliğimizi bu karmaşık alana aktararak, maksimum teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Bilgi ve tecrübemizle, proje hazırlığından proje sonlandırmasına kadar tüm süreci takip eden ekibimize başvurun ve gerisini bize bırakın.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

İş kurmak cesaret, geliştirmek ve sürdürülebilir hale getirmek ise stratejik bir bakış açısı, detaylı bir plan ve kararlı bir yürütme beceresi gerektirir. İşim Gelişiyor Danışmanlık bu zorlu yolculukta şirketinizin en iyi versiyonuna nasıl ulaşabileceği sorusuna odaklanır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

Bilimsel pazar araştırması yöntemleri kullanan, Türkiye temsilcisi olduğumuz Londra Merkezli PriceBeam LTD. ile birlikte Türkiye pazarında bir ilk olarak,  ihraç edeceğiniz ürünlerin hedef pazardaki fiyatlarını belirlemede yaşadığınız sorunların çözümünü, tahmine dayalı araştırmalarla değil tamamen bilimsel araştırmalarla, pazarın  ödeme istekliliğini (willingness-to-pay) tespit ediyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

Günümüzde artık birçok firma sınırlarını genişleterek ülkenin dışına çıkmak ve yurtdışına hatta tüm dünyaya ürün ve hizmet satmak istemektedir ancak bunun için desteğe ihtiyaç duymaktadır. İhtiyacınız olan hizmet ihracat danışmanlığı, ithalat danışmanlığı, yurtdışı satış danışmanlığı vs. ne olursa olsun söz konusu yurtdışıysa İşim Gelişiyor Danışmanlık olarak Dış Ticaret Danışmanlık hizmetlerimizle sizi yurtdışına taşıyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

B2B (Business to Business), B2C (Business to Consumer) veya C2C (Consumer to Consumer) olsun ya da olmasın, istediğiniz her dilde ve istediğiniz her ülke için markanızı yücelterek satış performansınızı arttırmak için sunduğu çözümlerle markanızın bir parçası olan İşim Gelişiyor Danışmanlık ile markanızı zirveye taşımamak için hiçbir sebebiniz yok!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!